Elektrik enerjisi olmayan haneler için elektrik ihtiyaçlarına uygun ekonomik, güvenilir ve kaliteli enerji çözümleri sunmak için paket sistemler tasarlanmıştır. Satış sonrasında kurulum aşamasında teknik destek sağlamaktayız.

Güneş paneli, inverter, jel akü paket, solar kablo, solar konnektör sistemlerde kullanılan malzemelerdir.

Solar hazır paketlere konstrüksiyon ve montaj ücretleri dahil değildir. Fiyatlandırma sadece yukarıda belirtilen ürünlerin maliyetidir. Ancak kurulum için ileri düzeyde elektrik bilgisi gerekmemektedir. İsterseniz kurulum aşamasını bölgenizdeki elektrikçiye yaptırabilirsiniz. Ya da bizden teklif alabilirsiniz. Kurulum aşamasında ihtiyaç halinde 0539 678 9332 irtibat numarası ile sınırsız teknik destek vermekteyiz.

Ürün fabrika tarafından test edilerek gönderilir. Fiyatlarımıza KDV dahil olup, satın aldığınız tüm ürünler faturalı ve garantili olarak gönderilir. Arıza durumunda; firmamız ile iletişime geçerek, sizin adınıza kesilen faturanın fotokopisi ile ürünü servise gönderebilirsiniz.

Enerjievi sitemizden almış olduğunuz ürünler ücretsiz kargo seçeneği ile gönderilmektedir yani kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ürünler mesai saatleri içerinde genellikle aynı gün kargoya verilmektedir. Resmî tatil ve hafta sonu alınan siparişler ilk iş gününde kargoya verilir.

www.enerjievi.com ‘  web sitemiz de yüksek güvenilir sanal pos hizmeti kullanılmaktadır. Kredi kartı ile alımlarda yapmış olduğunuz taksit sayısına göre vade farkı satışa yansımaktadır.