Solar Hazır Paket Sistem 170 Watt – Aydınlatma ve Şarj Aleti

Solar Hazır Paket Sistem 170 Watt – Aydınlatma ve Şarj Aleti

0 out of 5

1.974,70 TL

Solar Hazır Paket Sistem 170 Watt – Aydınlatma ve Şarj Aleti, elektriğin olmadığı durumlarda aydınlatma ve cep telefonu şarjı ihtiyacını karşılamak amacıyla tasarlanmıştır. Solar Aydınlatma Hazır Sistemi tekne, karavan, kamp ve çadır alanları gibi yerlerde kullanılabilir. Sistemde daha az enerji harcayan led ampuller tercih edilmelidir. 7 watt ampul kullanılması tavsiye edilir.

Çalıştırabileceği Cihazlar

4 adet 7 watt led ampul – 3 saat
Cep telefonu şarjı

Açıklama

Güneş Enerjili Aydınlatma ve Şarj Aleti için Solar Hazır Paket Fiyatları ve Özellikleri


170 Watt Solar Paket Sistem İçeriği

 • 1 adet – Polikristal güneş paneli – 170 W | A CLASS
 • 1 adet – Modifiye sinüs inverter – 12 V / 600 W
 • 1 adet – Şarj kontrol cihazı – 20 A
 • 1 adet – Jel akü – 65 Ah
 • Panel ile Şarj Kontrol Cihazı arası 6mm Solar Kablo – 10m kırmızı, 10m siyah
  (bir uçlu konnektörlü bir ucu yüssüklü izoleli)
 • Akü ile Şarj Kontrol Cihazı arası 6mm Solar Kablo – 1,5m kırmızı, 1,5m siyah
  (bir ucu pabuçlu bir ucu yüssüklü izoleli)
 • Akü ile İnvertör arası 10mm Bakır Nyaf Kablo – 1,5m kırmızı, 1,5m siyah
  (bir ucu pabuçlu bir ucu yüssüklü izoleli)

170 Watt Solar Paket Sistem Neleri Çalıştırır?

 • 4 adet 7 watt led ampul – 3 saat
 • Cep telefonu şarjı

Solar Sistem Montajı

Solar hazır paketlere konstrüksiyon ve montaj ücretleri dahil değildir. Fiyatlandırma sadece yukarıda belirtilen ürünlerin maliyetidir. Ancak kurulum için ileri düzeyde elektrik bilgisi gerekmemektedir. İsterseniz kurulum aşamasını bölgenizdeki elektrikçiye yaptırabilirsiniz. Ya da bizden teklif alabilirsiniz. Kurulum aşamasında ihtiyaç halinde 0539 678 9332 irtibat numarası ile sınırsız teknik destek vermekteyiz.

Ürün fabrika tarafından test edilerek gönderilir. Kargo ücreti firmamıza aittir. Fiyatlarımıza KDV dahil olup, tüm ürünler faturalıdır ve fatura tarihinden itibaren 2 yıl garantilidir. Arıza durumunda; firmamız ile iletişime geçerek, firmamızın sizin adınıza kestiği fatura ile birlikte arızalı olan ürünü servise gönderebilirsiniz. Sipariş aşamasında teslim süresini lütfen teyit ediniz.

ÜCRETSİZ KARGO

Tüm alışverişlerinizde, kargo ücretleri tarafımızdan karşılanır. Saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler, ilk iş gününde kargoya teslim edilir. Kargoda oluşabilecek hasarlara karşı ürünlerimiz özel olarak sigortalı taşınmaktadır.

KREDİ KARTINA TAKSİT

Alışverişlerinizi kredi kartına taksit ile yapabilirsiniz. Web sitemiz yüksek güvenlikli sanal pos hizmeti sağlamaktadır. Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde taksit sayısına göre vade farkı uygulanır. Taksit sayısı ve taksit sayısına göre uygulanan vade farkı detaylarını "Taksit Seçenekleri" başlığı altında bulabilirsiniz.

PROFESYONEL KURULUM

Uzman ekibimiz ile ücret karşılığı anahtar teslim hizmet sunmaktayız. Ekstra ücret ödemek istemezseniz, sistem kurulumunu kendiniz yapabilirsiniz. Kurulumla ilgili gereken herşey ürün ile birlikte hazır gelmektedir. Kurulum aşamasında telefon, video/şema ile destek vermekteyiz.

Bu ürünü sepete eklediniz:

error: İçerik korunuyor !!
× Nasıl yardımcı olabilirim?