Karavan Için Güneş Enerjisi Paneli Malzemeleri- 330 Watt

Karavan Için Güneş Enerjisi Paneli Malzemeleri- 330 Watt

4.310,98 TL

Karavan için güneş enerjisi paneli, elektriğin olmadığı durumlarda elektrik ihtiyacına pratik çözümler bulmak amacıyla tasarlanmıştır. Karavan için güneş enerji paneli, mini buzdolabı, TV, aydınlatma ve şarj aletinin çalışmasında kullanılmaktadır. Karavan için güneş paneli, inverter, jel akü seçimleri sisteminizin sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır.

Çalıştırabileceği Cihazlar
3 Adet – 7 W Led Ampul – 8 Saat
TV ve Uydu Alıcısı – Günlük Ortalama 3 Saat (mini led TV tercih edilmelidir)
A+ Sınıfı – Mini Buzdolabı – 24 Saat
Cep Telefonu Şarjı

 • Açıklama
 • Avantajlar
 • İnceleme (1)

Açıklama

Karavanlar İçin Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Paketi - 330 Watt Özellikleri ve Fiyatı


Solar Sistem Paket İçeriği

 • 2 Adet – Polikristal Güneş Paneli – 165 W
 • 1 Adet – Tam Sinüs İnverter – 12 V / 1000 W
 • 1 Adet – Jel Akü – 150 Ah
 • Solar Kablo – 20 m
 • MC4 Solar Konnektör Seti
 • Solar Y Konnektör Seti

Montaj

Karavan seyahatlerinizin keyfinin bozulmasına izin vermeyin.  Kullanılacak olan mini buzdolabı, aydınlatma ve şarj aletinizin elektriğini güneşten üretebilirsiniz.

Karavan Solar Hazır Paketlere konstrüksiyon ve montaj dahil değildir. Belirtilen fiyat sadece yukarıda belirtilen ürünlerin maliyetidir.

Karavan için güneş paneli, invertör, jel akü, solar kablo, MC4 konnektör tedarikleri mevcuttur. Kuruluma hazır panolu sistem ya da sistem kurulumu yaptırmak için 0539 678 9332 irtibat numarasından ulaşabiliriz.

Yüksek Verimlilik
Üstün Üretim Teknolojisi İle Yüksek Modül Dönüşüm Verimliliği (max.%18.8)
Kolay Kurulum
Çeşitli Uygulamalar İçin Kolay Kurulum ve Kullanım Özellikleri
Anti-Röfle Yüzey
Işık Emilimini Arttıran, Yüzey Tozunu Azaltan Yansıma Önleyici Hidrofobik Kaplama
Işık Performansı
Gelişmiş Cam ve Yüzey Teknolojisi İle Düşük Işıkta Bile Yüksek Performans
0~+5W Pozitif Güç Toleransı
Garantili 0~+5W Pozitif Güç Çıkış Toleransı İle Yüksek Güvenilirlik
Rüzgar-Kar Basıncı
2400Pa Rüzgar Kuvvetine ve 5400Pa Kar Yüküne Dayanıklılık

Kamp alanlarında elektrik bağlantısı sıkıntısı nedeniyle seyahat engelini ortadan kaldırmak için Karavanlar için güneş enerjisinden elektrik üretimi sistemleri yapılmaktadır. Karavan İçin Güneş Paneli, inverter, jel akü seçimi çok önemlidir. Karavan güneş paneli seçiminde kurulum yapılacak alan sınırlıdır. Çalıştırılması istenilen cihazlar doğru tespit edilip sistem voltajı ve panel seçimi yapılmalıdır. Güneş panellerinin gölgede kalmaması ve temizliği üretim değerlerinin düşmesini engellemektedir.

Karavan güneş paneli seti genellikle; mini buzdolabı, TV, aydınlatma, şarj aleti ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Kurulum yapılacak karavanın güneş paneli koyma alanına göre çalıştırılan cihazlar arttırılabilir.

Karavanlarda güneş enerjili sistem montajında karavanın zarar görmemesi, delinmemesi önceliktir. Güneş panelleri özel konstrüksiyon malzemesi ile karavanın üzerine yerleştirilir. Yerleştirme herhangi bir korozyona karşı alüminyumlarla yapılır ve rüzgâr koruması göre özel sabitleme aparatları kullanılır. Karavanın sürekli hareketli olmasından kaynaklı aparatlar sürekli kontrol edilmelidir. Karavan güneş paneli seçimi ve fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

Ürün fabrika tarafından test edilerek gönderilir. Fiyatlarımıza KDV dahil olup, satın aldığınız tüm ürünler faturalı ve garantili olarak gönderilir. Arıza durumunda; firmamız ile iletişime geçerek, sizin adınıza kesilen faturanın fotokopisi ile ürünü servise gönderebilirsiniz.

ÜCRETSİZ KARGO

Tüm alışverişlerinizde, kargo ücretleri tarafımızdan karşılanır. Saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler, ilk iş gününde kargoya teslim edilir. Kargoda oluşabilecek hasarlara karşı ürünlerimiz özel olarak sigortalı taşınmaktadır.

KREDİ KARTINA TAKSİT

Alışverişlerinizi kredi kartına taksit ile yapabilirsiniz. Web sitemiz yüksek güvenlikli sanal pos hizmeti sağlamaktadır. Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde taksit sayısına göre vade farkı uygulanır. Taksit sayısı ve taksit sayısına göre uygulanan vade farkı detaylarını "Taksit Seçenekleri" başlığı altında bulabilirsiniz.

PROFESYONEL KURULUM

Uzman ekibimiz ile ücret karşılığı anahtar teslim hizmet sunmaktayız. Ekstra ücret ödemek istemezseniz, sistem kurulumunu kendiniz yapabilirsiniz. Kurulumla ilgili gereken herşey ürün ile birlikte hazır gelmektedir. Kurulum aşamasında telefon, video/şema ile destek vermekteyiz.

Karavan Için Güneş Enerjisi Paneli Malzemeleri- 330 Watt için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 4

  adadenizde

  Çok güzel ürün


İnceleme yap

Bu ürünü sepete eklediniz:

error: İçerik korunuyor !!
× Nasıl yardımcı olabilirim?