Güvenli Alışveriş

enerjievi.com web sitesinde kredi kartı işlemi için her aşama güvenlik altına alınmıştır.

Site-Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği

enerjievi.com web sitesinin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 256 bit SSL protokolü  standardında gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme protokolünün olup olmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan web adresinin http://www.enerjievi.com şeklinde değil, https://www.enerjievi.com şeklinde oluşu ifade etmektedir.

Site-Banka Haberleşme Güvenliği

Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik bankanın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Ayrıca; kredi kartlarının CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak enerjievi.com web sitesinde ödeme işlemlerinde kullanılmaktadır.

Site İçi Veri Güvenliği

Güvenli ortamda yapılan işlemlerde, siz ve kredi kartını size tahsis esen banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası, kart bilgilerini doğrudan bankanın pos sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlem sonucu aktarılan kredi kartı bilgilerine tarafımızdan erişilmesi mümkün değildir.

error: İçerik korunuyor !!
× Nasıl yardımcı olabilirim?