600 Watt Güneş Paneli – Solar Panel

Portfolio Description
  • 0

600 Watt / 600w Güneş Paneli Fiyatları - Özellikleri

Güneş ışığı enerjisini doğrudan elektrik enerjisine çeviren fotovoltaik güneş panelleri; temiz enerji üretimi ve elektrik tasarrufu sağlamak üzere, direkt güneş ışığından yüksek verimle çalışabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Silisyumdan üretilen yüksek verimli hücrelerin özel bir lehimle birbirine bağlanması sonucu farklı kapasitelerde güneş panelleri üretilmektedir.

A sınıfı kaliteli 120 adet güneş hücresinden oluşan 600 watt güneş paneli; EVA film katmanları arasına yerleştirilmiştir ve üzerinde uzun ömürlü temperli anti reklektif cam bulunur. Dış kısmında kullanılan özel eloksallı alüminyum profil çerçeve panellere yapısal bir mukavemet sağlar, korozyon ve paslanmayı engeller, düşük ışıkta bile yüksek performans sağlar. 600 watt güç kapasiteli güneş panelinden oluşan güneş enerjisi sisteminde, 2 adet 300 watt güneş paneli kullanmak çok daha ekonomik olup verimlilikte hiçbir fark yaratmaz.

Verimli PV dönüşümü ve istikrarlı performansa sahip monokristal güneş panelinde kullanılan gelişmiş PECVD teknolojisi iyi oranlanmış lacivert silikon nitrit yansıma önleyici velum sağlar.

600 Watt Güneş Paneli Kullanım Alanları
600 watt solar panel, hem şebeke bağlantılı / on-grid hem de şebekeden bağımsız / off-grid) güneş enerjisi sistemlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle güneş tarlalarında, enerjili tarımsal sulama sistemlerinde 600w güneş paneli kullanılabilir.

Şarj Kontrol Cihazı
Konektör
Solar Akü
  • 600 watt gunes paneli
  • 250 watt gunes paneli neleri calistirir fiyatlari
Portfolio Details

error: İçerik korunuyor !!
× Nasıl yardımcı olabilirim?